BioShock Infinite Türkçe Yama

Sevilen fps oyunlarından BioShock Infinite oyunseverler için yeri apayrı bir oyun. Bu konuyu hazırlayan benim içinde gerçekten sıradışı ve oyuna başladıktan sonra sanki sandalyeye çivilenmiş gibi hissettiren her anında sizi yakalayan eşsiz bir oyundur. Türü sevsin sevmesin herkesin BioShock Infinite oyununu oynamasını tavsiye ediyorum.

Bu konuda BioShock Infinite Türkçe yama dosyaları ve kurulum rehberi verilmiştir.

Teşekkür

Türkçe yamayı hazırlayan ve biz oyunseverlerin erişimine sunan ekip PROJE SORUMLUSU = Cem Binay.   ÇEVİRMENLER   Kutluata Fatih Kibar ,Cem Binay ,Nejat B. Soydan ,Erhan Karaçam ,Eyüp Yağız Yücel ,Yusuf Yıldırım ,Emre Uluer ,Metehan Çapacı ,Hasan Yosun ,Alper Şanlı ,Yunus Emre UYGUN. ,TEST EDENLER Burak Bayraktaroğlu. YAMAYI YAPAN  Emin Gören ‘dir. Oyunseverler olarak teşekkür ediyoruz 👍 Proje ekibine dair isimler Dh forumdan R.Rondo9’dur kendisine dm veya Türkçe yama konusundan erişebilirsiniz ayrıca.

BioShock Infinite Türkçe Yama Resimler

Türkçe Yama Kurulumu

  • Eğer Steam sürümüne sahipseniz sadece yükleyiciyi çalıştırın ve evet tıklayın.
  • Kurulum sonrası Türkçe olmadı ise hangi Steam olsun veya olmasın nereye yüklediğinizi kontrol ederek tekrarlayın. Oyunun yüklü olduğu klasörü seçmelisiniz.
  • Steam dışı Türkçe yama kurulumlarında oyunu yüklediğiniz ana dizini seçmeniz gerekmektedir.

Oyun altyazısı küçük geliyorsa ( AreaNuda paylaştı.)
Belgeler -> My Games\BioShock Infinite\XGame\Config dosyasına gidip XUI.ini yi not defteri ile açın. MaxResolutionUpScale=0.0 bu satırı bulun. 0.0 değerini 0.5 yapıp kaydedin

BioShock Infinite Türkçe Yama İndir

Rar Şifresi: www.teknotipi.com

Check Also

Detention %99 Türkçe Yama

Sevilen gerilim/macera oyunlarından Detention’ı Türkçe oynamanız için gerekli Türkçe yama dosyası ve bu Türkçe dil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir