Sekiro™: Shadows Die Twice – GOTY Edition %100 TÜRKÇE YAMA

Sekiro: Shadows Die Twice oyunun Türkçe yaması ve kurulum rehberi yer almaktadır.

2019 yılında yayınlanan Sekiro: Shadows Die Twice, karanlık ve çarpık bir dünyada gerçeküstü düşmanlarla yüzleşirken Japonya’da 1500’lü yılların sonlarına denk gelen ve ölüm kalım mücadelesinin hüküm sürdüğü acımasız Sengoku dönemde geçen oyundur. Dark Souls serisinin yaratıcısı FromSoftware tarafından geliştirilmiştir

Teşekkür

Sekiro: Shadows Die Twice oyunun Türkçe yamasını hazırlayan ve oyun severlerin erişimine ücretsiz sunan Proje Sahibi ve Çevirmen: Mahsun Mücahit SÜRDEM – frankchestein, Teknik Destek: Ömür KANTAR – KarapathiaN, Deftones, Çevirmen: Furkan KIZMAZ – istemsizturuncgil, Çevirmen: Barış BİÇİCİ – mike4peace teşekkür ediyoruz.

Çeviri Durumu

Menü: %100, Diyaloglar: %100 Ara Sahneler: %100 Eşyalar ve Açıklamalar: %100, Mesajlar: %100 (Çevirmenler tarafından belirtilen çeviri yüzdeleri)

Türkçe Yama Kurulumu

  1. İndirmiş olduğunuz Türkçe yamayı oyunun kurulu olduğu ana dizine kopyalayın. Değiştirilsin mi sorusuna Evet yanıtını verin. Keyifli oyunlar.
Sekiro™: Shadows Die Twice – GOTY Edition %100 TÜRKÇE YAMA İNDİR

Rar Şifresi: 3A8YQ26LVRG

Uyarı: Türkçe yamayı hazırlayan ekibin YouTube kanalından ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz. İndirme linkleri ve dosya şifresi oradan alıntılanmıştır.

Check Also

Deus Ex : Game of the Year Edition %100 Türkçe Yama

Deus Ex : Game of the Year Edition oyununa ait Türkçe yama dosyası ve kurulum …

2 comments

  1. arkadaşlar sekiro gibi bir oyuna kesinlikle yama şart ve bu en iyi yama olabilir. bilgisayarımdaki mcafee antivirüs ümden taradım ve güvenli çıktı. ortalıkta bu kadar virülü yama varken güvenli bir yama bulduğum için mutlu oldum. benim gibi yama kurulumunu pek bilmeyenler için yapmanız gerekken rarden çıkarmak ve klasördeki yamaya tıklayıp sekirro nun kurulu olduğu klasörü seçmek.şifre 3A8YQ26LVRG bende yama klasörüne gönderdi en başta olmadı sandım. iyi eğlenceler

  2. Elinize Sağlık teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.