Teknotipi Hakkında

Merhaba, teknotipi rumuzuyla yazdığım bu blogu zaman açtığımı hatırlamıyorum ama neden açtığımı çok iyi hatırlıyorum. Öğrenmek ve öğrendiklerimi insanlar ile paylaşmak. Yazdığımız yazılar veya çektiğimiz videolar belki de internet içerisinde okyanusta su damlası olarak görülebilir ama insanlığın ortak hafızasında küçükte olsa yer kaplıyor. Buna inanıyorum ve blog kurma amacımda buydu.

Bu bloğu açtığımda büyük hayallere ve ideallere sahip bir gençtim. Kendimi halada öyle hissediyorum. Fikirlerim ve ideallerim maalesef yaşımla değişiyor olsa de hâlâ aynı vizyonda ilerlemeye gayret ediyorum. Bu doğrultuda burada; hayat boyu sürecek ve yaşamımı şekillendirecek deneyimler, tecrübeler, fikirler ışığında yazılarımı paylaşmaya devam ediyorum.

Teknotipi ne demek gizli bir kod mu yoksa ?

Kelime olarak bir anlamı yok. Kulağa hoş gelen bir tınısı olduğunu düşünüyorum sadece.

Anladık peki sen kimsin?

Ekonomi, sinema ve teknoloji haberlerini takip etmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi, okumayı, araştırmayı, sanat ve bilimle iç içe olmayı, yazıp çizmeyi seviyorum. Voleybol ve basketbol ise ilgilendiğim ve sevdiğim sporlar. Ayrıca herkes(!) müzik konusunda çok yetenekli olduğumu söyler 🙂