Windows Movie Maker Türkçe İndir

Microsoft Windows Movie Maker yılların eskitemediği oldukça etkili bir video editördür. Windows Xp kullandığımız yıllarda ev kullanıcılarının vazgeçilmezi olmuştur. Öyle ki yıllarca gezi, eğlence, düğün nişan, tatil videoları uzunca süreler boyunca Windows Movie Maker ile düzenlemiştir. Hatta o yıllarda Windows işletim sistemi için oldukça kritik bir yazılım olarak yerini korumuştur.

Windows Movie Maker
Windows Movie Maker

Yazı sonunda indirme linklerini paylaşıyorum. İndireceğiniz Movie Maker sürünü orjinal Türkçe bir sürümdür. Uzun zamandır arşivimde tutuyordum. İnternet ortamında bulmak haliyle güç olduğu için paylaşma ihtiyacı hissettim. Umarım işinize yarar

Kurulum

İndirdiğiniz rar dosyası içerisinden yükleyici dosyaya çalıştırın ve ilk seçeneğe tıklayarak yüklemeyi tamamlayın. Ardından bilgisayarınızı yediden başlatınca Windows Movie Maker yazılımının kurulumu tamamlanmış olacaktır.

Windows Movie Maker indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Dosya boyutu büyük olduğu için Winrar ile sıkıştırılması gerekti. Öncelikle sıkıştırılmış rar dosyasından yükleyiciyi çıkartmalısınız.

Not: Bilgisayarınızda mutlaka WinRar isimli yazılım kurulu olmalıdır. Kurulu değilse buraya tıklayarak indirip öncelikle bilgisayarınza kurabilirsiniz.
Not2: İndirdiğiniz yükleyici dosyası rar şifresini yazmadan indirmeyi başlatmayın

İndirme Linki: Windows Movie Maker İndir

Rar Şifresi: www.teknotipi.com

Check Also

Msvcp140.dll Hatası Nasıl Çözülür?

Msvcp140.dll hatası alıyorsanız bu konuda nasıl çözüm üreteceğinizi izah edeceğiz. Steam gibi oyun platformlarının gereksinim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir