Ana içeriğe atla

Tomb Raider Türkçe Yama

Tomb Raider oyununa ait Türkçe dil yaması yer almaktadır. Sitede belirtilen rehberi takip ederek Tomb Raider 2013 oyununa ait Türkçe dil paketinin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Teşekkürler

Türkçe yamayı hazırlayarak biz oyun severlerin Tomb Raider oyunun Türkçe oynamasını sağlayan oyunceviri ekibine teşekkür ediyoruz.

Türkçe Yamadan Resimler

 




Türkçe Yama Hakkında

Tomb Raider oyununda Türkçe yamayı aktifleştirmeden öce bunları bilmelisiniz.

  • Türkçe yamada oyunun fontunun desteklemediği Türkçe karakterler ( ı İ ğ Ğ ş Ş ) bulunmamaktadır. Yerine i,g,g,s harfleri kullanılmıştır.
  • Alt yazıların bazılarında karakter sınırlandırmasıyla karşılaştım (7 satırdan az olacak vs.) Böyle satırlarda orijinali içerisinde daha az sayıda karakterle anlamı daraltmadan çeviri yapıldı.

Türkçe Yama Kurulumu

  1. Konunun sonundan Türkçe yama kurucusunu indirin.
  2. İndirdiğiniz dosyayı Winrar,Winzip benzeri bir programla açın. Şifre sorarsa konu sonunda belirtilmiştir.
  3. Klasör içerisinde yer alan yükleyiciyi çalıştırın oyunun yüklü olduğu klasörü otomatik bulacaktır. Eğer bulmaz ise “Göz at” seçeneğinden oyunun yüklü olduğu klasörü seçiniz.
  4. Oyuna girin ve ayarlardan alt yazıları aktifleştirin.
  5. Yapmanız gereken tamamlandı. Eğlenceli oyunlar dilerim.
TOMB RAIDER TÜRKÇE YAMA İNDİR
Rar Şifresi: www.teknotipi.com

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Wordpress Domain Değiştirme SQL kodları

Wordpress sitenizin domain değişikliği oldukça basit.İlk olarak Ftp üzerinden dosya yedeğinizi sunucuya yükleyin. Ardından phpmyadmin üzerinden mysql veritabanını upload ettikten sonra veritabanı adına tıklayın. sql menüsüne tıklayın açılan pencerede içerisinde bu kodları çalıştırın. Domain isimlerini kendi site isminize göre değiştirmeyi unutmayın. UPDATE wp_options SET option_value = replace(option_value, 'http://www.eskialanadi.com', 'http://www.yenialanadi.com') WHERE option_name = 'home' OR option_name = 'siteurl'; UPDATE wp_posts SET guid = replace(guid, 'http://www.eskialanadi.com','http://www.yenialanadi.com'); UPDATE wp_posts SET post_content = replace(post_content, 'http://www.eskialanadi.com', 'http://www.yenialanadi.com');

9 Adımda Mobil Oyun Yapın

1. Fikir Bulma: İyi bir mobil oyun yapmak için öncelikle bir fikir bulmanız gerekiyor. Bu fikirler oyun dünyasından veya günlük hayattan olabilir. Önemli olan oyunun ilgi çekici, eğlenceli ve yenilikçi olmasıdır. Örneğin günlük hayatınızda gördüğünüz veyaşadığınız bir konuyu senaryolaştırmaya çalışmaktan başlayabilirsiniz. 2. Araştırma: Fikirlerinizi geliştirirken piyasada benzer oyunlar olup olmadığını araştırmalısınız. Bu, oyunu yaparken karşılaşabileceğiniz sorunları önlemenize veya oyunu daha da geliştirmenize yardımcı olacaktır. 3. Platform Seçimi: Mobil oyun yaparken, hangi platformu seçeceğinize karar vermeniz gerekiyor. iOS, Android veya hem iOS hem de Android için mi olacak? Karar vermeden önce her platformun avantajları ve dezavantajları hakkında araştırma yapmalısınız. 4. Oyun Motoru: Mobil oyun geliştirmek için bir oyun motoru seçmeniz gerekiyor. Oyun motorları size arayüz, animasyon, fizik motoru, öğe yönetimi ve kullanıcı arayüzü gibi birçok özelliği sağlayacaktır. Un

Mount & Blade: Warband: A World of Ice and Fire(Game of Thrones) mod Türkçe Yama

Mount & Blade: Warband a mod olarak çıkan  A World of Ice and Fire’ın Türkçe yama dosyası ve kurulum rehberi mevcuttur. Sevilen oyun modlarından  A World of Ice and Fire çıktığı 2017 den beri oldukça popüler durumda. Yıllar geçse de oyuna olan ilgi eksilmiş değil. Türkçe yaması ile oyun zevkini arttırmak isteyenler için güzel haberlerimiz var. Oyunun son sürümüne uyumlu Türkçe yama nihayet geliştirici tarafından yayınlandı. Yama geliştiricisi oyunun 8.2 sürümüne uyumluluk belirtmiştir. Teşekkür Modun Türkçe yama çevirisini gerçekleştirip biz oyunseverlere sunan Dh forum üyesi Gothic40 ‘a teşekkür ediyoruz. Kendisinin emekleri sayesinde biz oyunseverler oyunu anlayarak oynayabileceğiz tekrardan. Türkçe Yamanın Kurulumu A World of Ice and Fire modunun türkçe yamasını kurmadan önce bilgisayarınızda Winrar veya Winzip programlarından birisi kurulu olmalıdır. Eğer kurulu değilse buraya tıklayarak Winrar programın kurulumu tamamlayın. Oyun açıksa öncekle sonlandırın ve aşağıdaki indirme