Ana içeriğe atla

The Walking Dead: A New Frontier %100 TÜRKÇE YAMA

The Walking Dead: A New Frontier oyununa ait Türkçe dil yaması ve kurulum rehberi konuda yer almaktadır. Kurulum adımlarını izleyerek oyunu Türkçe şekilde bitirebilirsiniz.

Telltale Games firmasının sevilen oyun serisinin devam oyunu olan The Walking Dead: A New Frontier 20 Aralık 2016’da yayınlanmasının ardından oyuncular tarafından oldukça sevildi. Oyun kendisinden önceki The Walking Dead oyunlarının üstüne gerek grafik gerekse oyun dinamikleri olarak üstüne katarak ilerleme katetmiş durumda.

Teşekkürler

The Walking Dead: A New Frontier Türkçe yamasını hazırlayan ve biz oyuncular ile paylaşan, bu konuda emeği geçen Çevirmenler -> Anıl Ç., Bilal Y., Ece B., Üsame A., Yasin Arslan, Yağız Mardin,
Katkıda Bulunanlar -> Tool ve font konusunda tüm yardımları ve zaman ayırdığı için Karapathian’a, Manevi olarak destekleri için Bilal Y.’ye, Tool desteği için quckly’ye, Oyun içi test konusunda destekleri için eayurdaer’e,  teşekkür ediyoruz.

Türkçe Yamadan ResimlerTürkçe Yama Hakkında

  • Oyunun 5 bölümü Türkçe’ye çevrilmiştir ve kurulum beş bölümün Türkçe yamasını da içermektedir.
  • Türkçe yamada oyunun kendi orijinal fontları kullanılmıştır. The Walking Dead: A New Frontier ile uyumlu bir görüntüsü mevcuttur.
  • Türkçe yamada Ğ dışında tüm Türkçe karakterleri desteklemektedir.
  •  Oyun içinde kimi yazıları sunucudan çektiği için onlar çevrilemedi (örneğin, bölüm sonu hangi seçimin yüzde kaç yapıldığını gösteren istatistikler gibi).

Türkçe Yama Kurulumu(Mutlaka Okuyun !!!)

  1. Konudan indirdiğiniz Türkçe yamayı Winrar benzeri bir yazılım ile açın. Winrar yüklü değilse buradan indirebilirsiniz. Ardından oyun arkada açıksa kapatın.
  2. Kurulum 2 adımlıdır. İlk olarak twdnewfrontier-TURKCEYAMA.exe uygulamasını çalıştırın ve oyunun yüklü olduğu klasörü seçerek yüklemeyi tamamlayın.
  3. Sıradaki işlem tekrar indirdiğiniz dosya içinde yer alan yamabelgeler klasörü içindeki dosyaları kopyalayın.
  4. Kopyaladığınız dosyaları Belgelerim>Telltale Games>Walking Dead A New Frontier>net klasörüne kopyalayın. Değiştirilsin mi sorusuna evet deyin.
  5. Oyuna girip altyazıları aktifleştirmeyi unutmayın.
  6. The Walking Dead: A New Frontier Türkçe yama kurulumu tamamlandı. Keyifli oyunlar dileriz.
The Walking Dead: A New Frontier TÜRKÇE YAMA İNDİR
Zip şifresi: www.teknotipi.com

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Wordpress Domain Değiştirme SQL kodları

Wordpress sitenizin domain değişikliği oldukça basit.İlk olarak Ftp üzerinden dosya yedeğinizi sunucuya yükleyin. Ardından phpmyadmin üzerinden mysql veritabanını upload ettikten sonra veritabanı adına tıklayın. sql menüsüne tıklayın açılan pencerede içerisinde bu kodları çalıştırın. Domain isimlerini kendi site isminize göre değiştirmeyi unutmayın. UPDATE wp_options SET option_value = replace(option_value, 'http://www.eskialanadi.com', 'http://www.yenialanadi.com') WHERE option_name = 'home' OR option_name = 'siteurl'; UPDATE wp_posts SET guid = replace(guid, 'http://www.eskialanadi.com','http://www.yenialanadi.com'); UPDATE wp_posts SET post_content = replace(post_content, 'http://www.eskialanadi.com', 'http://www.yenialanadi.com');

9 Adımda Mobil Oyun Yapın

1. Fikir Bulma: İyi bir mobil oyun yapmak için öncelikle bir fikir bulmanız gerekiyor. Bu fikirler oyun dünyasından veya günlük hayattan olabilir. Önemli olan oyunun ilgi çekici, eğlenceli ve yenilikçi olmasıdır. Örneğin günlük hayatınızda gördüğünüz veyaşadığınız bir konuyu senaryolaştırmaya çalışmaktan başlayabilirsiniz. 2. Araştırma: Fikirlerinizi geliştirirken piyasada benzer oyunlar olup olmadığını araştırmalısınız. Bu, oyunu yaparken karşılaşabileceğiniz sorunları önlemenize veya oyunu daha da geliştirmenize yardımcı olacaktır. 3. Platform Seçimi: Mobil oyun yaparken, hangi platformu seçeceğinize karar vermeniz gerekiyor. iOS, Android veya hem iOS hem de Android için mi olacak? Karar vermeden önce her platformun avantajları ve dezavantajları hakkında araştırma yapmalısınız. 4. Oyun Motoru: Mobil oyun geliştirmek için bir oyun motoru seçmeniz gerekiyor. Oyun motorları size arayüz, animasyon, fizik motoru, öğe yönetimi ve kullanıcı arayüzü gibi birçok özelliği sağlayacaktır. Un

Mount & Blade: Warband: A World of Ice and Fire(Game of Thrones) mod Türkçe Yama

Mount & Blade: Warband a mod olarak çıkan  A World of Ice and Fire’ın Türkçe yama dosyası ve kurulum rehberi mevcuttur. Sevilen oyun modlarından  A World of Ice and Fire çıktığı 2017 den beri oldukça popüler durumda. Yıllar geçse de oyuna olan ilgi eksilmiş değil. Türkçe yaması ile oyun zevkini arttırmak isteyenler için güzel haberlerimiz var. Oyunun son sürümüne uyumlu Türkçe yama nihayet geliştirici tarafından yayınlandı. Yama geliştiricisi oyunun 8.2 sürümüne uyumluluk belirtmiştir. Teşekkür Modun Türkçe yama çevirisini gerçekleştirip biz oyunseverlere sunan Dh forum üyesi Gothic40 ‘a teşekkür ediyoruz. Kendisinin emekleri sayesinde biz oyunseverler oyunu anlayarak oynayabileceğiz tekrardan. Türkçe Yamanın Kurulumu A World of Ice and Fire modunun türkçe yamasını kurmadan önce bilgisayarınızda Winrar veya Winzip programlarından birisi kurulu olmalıdır. Eğer kurulu değilse buraya tıklayarak Winrar programın kurulumu tamamlayın. Oyun açıksa öncekle sonlandırın ve aşağıdaki indirme